Polecany post

Gęstość odżywcza czy oszustwa na diecie? Sprawdź dlaczego warto dbać o kompozycję posiłków!

Wchodzimy na wyższy poziom żywienia w poniedziałek? TAK!  Dziś na blogu wpis o tym dlaczego tak często polecam Wam zasadę 5:2 - 5 dni czyste...

Bądź na bieżąco! Obserwuj nowości przez mail

Możesz zrobić pyszne zakupy z rabatem 12% na hasło: reva12

czwartek, 24 września 2020

Współpraca dietetyczna

Poradnia Dietetyczna prowadzona przez Sylwię Wdowiak i Sabinę Sztuba to zespół dwóch wykształconych kobiet, które łącząc pasję do diet niskowęglowodanowych i nauki pomagają odzyskać wielu osobom zdrowie, szczęście i radość dnia codziennego, a także wspomagają w walce o piękną sylwetkę. Nasze podejście opiera się na wiedzy nie tylko dietetycznej i medycznej, ale także na umiejętnościach z zakresu nauk biologicznych i medycyny holistycznej. Skutecznie wykorzystujemy zbierane przez lata doświadczenie, aby rozpowszechniać świadomy sposób żywienia, a w konsekwencji także życia. Podchodząc do pacjenta zawsze indywidualnie często doszukujemy się w wykonanych badaniach wcześniej niezdiagnozowanych przyczyn, leżących u podłoża problemów opisywanych przez naszych podopiecznych na konsultacjach. Diagnostyka laboratoryjna to nasz chleb codzienny. Nasi podopieczni otrzymują od nas starannie dobraną, indywidualną, maksymalnie gęstą odżywczo dietę, w której uwzględniamy wszystkie preferencje żywieniowe oraz ulubione potrawy, a także zalecenia niezbędne w celu poprawy zdrowia i życia.

Nasza poradnia dietetyczna oferuje pomoc z zakresu:
 • utrzymania/rozpoczęcia dobrze dobranej, indywidualnej diety w celu poprawy zdrowia,
 • regulowania wagi (problemy nadwagi i otyłości),
 • regulowania problemów niedożywienia/wygłodzenia,
 • regulowania zaburzeń hormonalnych, 
 • prowadzenia pacjentów z chorobami cukrzycy, insulinooporności i innymi chorobami gospodarki węglowodanowej,
 • prowadzenia pacjentów z problemami związanymi z metabolizowaniem związków (także na podłożu genetycznym),
 • prowadzenia alergików,
 • prowadzenia pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi,
 • prowadzenia osób i par starających się o dziecko,
 • prowadzenia par gotujących takie same posiłki (dla chcących zadbać o zdrowie)
 • wspomagania dietetycznego osób chorych na nowotwory

Proces prowadzenia usługi dietetycznej w naszej poradni opiera się na holistycznym podejściu i składa się z następujących czynności:

 • szczegółowy wywiad żywieniowy i środowiskowy
 • ocena stanu odżywienia
 • zlecenie badań, a następnie analiza dokumentacji medycznej i/lub badań
 • określenie pełnego zapotrzebowania na makro- oraz mikroskładniki diety na postawie powyższej analizy 
 • zaleceń dla pacjenta i ewentualnej dodatkowej suplementacji lub/i fortyfikacji diety (czyli dodania produktów wzbogaconych o jeden lub kilka składników odżywczych)

Indywidualne poradnictwo dietetyczne przeprowadzane jest zgodnie z poniższym schematem:

 1. Kontakt mailowy celem podjęcia współpracy (skontaktuj się: ketoreva.dietetyk@gmail.com, a po otrzymaniu wskazówek oraz regulaminu i jego akceptacji (nowa zasada regulaminowa od 23 marca dla nowych osób) - wyślij nam preferencje żywieniowe z ankiety poniżej). Otrzymasz numer telefonu, na który zadzwoń i umów termin konsultacji.
 2. Konsultacja wstępna i zlecenie badań na podstawie wywiadu (prowadzone przez mgr inż. Sylwia Wdowiak).
 3. Wykonanie badań przez podopiecznego i odesłanie nam (na mail @ketoreva do kontaktu). Umówienie drugiej konsultacji telefonicznie przed podopiecznego. 
 4. Omówienie wyników na drugiej konsultacji. 
 5. 10 dni roboczych na przygotowanie diety (przez KetoReva.pl). Liczone od dnia wysłania pakietu: badania + preferencje żywieniowe (z ankiety poniżej) oraz po odbyciu drugiej konsultacji.
 6. Wysłanie zaleceń i diety podopiecznemu. PROSIMY O POTWIERDZENIE OTRZYMANIA PLIKU do 12 dni roboczych od drugiej konsultacji i wysłania preferencji (chociaż SMS'em ze względu na ostatnie problemy z mediami społecznościowymi i mailami).
 7. Dodatkowo zapewniony jest stały kontakt mailowy i/lub telefoniczny w razie pojedynczych pytań. W razie ważnych pytań prosimy o kontakt tylko telefoniczny. 

NAPISZ na: www.ketovoila.pl


>>Konsultacje są umawiane telefonicznie zarówno na 1 jak i 2 konsultację. Numer do dietetyka otrzymasz po wysłaniu ankiety i kontakcie mailowym oraz po zapoznaniu się z regulaminem współpracy (funkcjonuje dla nowych osób od 23 marca).

>>>Jeśli nie posiadasz badań - nie martw się, zostaną zlecone po konsultacji. Tym sposobem unikniesz wykonywania całych, kosztownych pakietów badań. Nie zlecamy badań do zrobienia przed konsultacjami "w ciemno", a dopiero po wywiadzie. Prosimy o zamazanie peselu na wynikach badań (przed wysłaniem nam badań).

Jadłospis zawiera 25-maks 30 różnorodnych dań dobranych pod preferencje na podstawie ankiety. Dania zazwyczaj można dowolnie mieszać i stosować w różnych kombinacjach przez 2-3 mce. Aby mieć dalsze efekty - napisz do nas mail i otrzymasz wskazówki jak warto byłoby przemodelować dietę, aby mieć dalsze efekty.

BEZ JAKICHKOLWIEK BADAŃ (CHOCIAŻ SPRZED KILKU MIESIĘCY) NIE PROWADZIMY WSPÓŁPRACY.


Możesz skontaktować się z nami, aby podjąć współpracę korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na stronie ketovoila.pl lub mailowo:

ketoreva.dietetyk@gmail.comFormularz zgłoszeniowy

Nazwa

Email

Wiadomość
Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety żywieniowej i odesłanie do nas od razu zdecydowaniu się na pełne prowadzenie dietetyczne. Prosimy o przemyślaną decyzję co do wyboru produktów, ponieważ na tej podstawie zostanie ułożony plan żywienia.Prosimy o odesłanie ankiety w formacie doc.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bądź na bieżąco! Obserwuj przez mail

Print