Polecany post

Pierś z kaczki z duszonym jarmużem w ziołowym pieprzu

Dziś na blogu prawdziwy klasyk czyli różowa pierś z kaczki z dodatkiem duszonego jarmużu! Soczysta, piękna, kusząca, mięciutka... Idealna n...

Bądź na bieżąco! Obserwuj nowości przez mail

Możesz zrobić pyszne zakupy z rabatem 12% na hasło: reva12

czwartek, 24 września 2020

Oferta i cennik usług dietetycznych

Aktualnie przyjmujemy nowe osoby. Termin na konsultacje na koniec stycznia.

Poradnia Dietetyczna prowadzona przez Sylwię Wdowiak i Sabinę Sztuba to zespół dwóch wykształconych kobiet, które łącząc pasję do diet niskowęglowodanowych i nauki pomagają odzyskać wielu osobom zdrowie, szczęście i radość dnia codziennego, a także wspomagają w walce o piękną sylwetkę. Nasze podejście opiera się na wiedzy nie tylko dietetycznej i medycznej, ale także na umiejętnościach z zakresu nauk biologicznych i medycyny holistycznej. Skutecznie wykorzystujemy zbierane przez lata doświadczenie, aby rozpowszechniać świadomy sposób żywienia, a w konsekwencji także życia. Podchodząc do pacjenta zawsze indywidualnie często doszukujemy się w wykonanych badaniach wcześniej niezdiagnozowanych przyczyn, leżących u podłoża problemów opisywanych przez naszych podopiecznych na konsultacjach. Diagnostyka laboratoryjna to nasz chleb codzienny. Nasi podopieczni otrzymują od nas starannie dobraną, indywidualną, maksymalnie gęstą odżywczo dietę, w której uwzględniamy wszystkie preferencje żywieniowe oraz ulubione potrawy, a także zalecenia niezbędne w celu poprawy zdrowia i życia.

Nasza poradnia dietetyczna oferuje usługi z zakresu:
 • utrzymania/rozpoczęcia dobrze dobranej, indywidualnej diety w celu poprawy zdrowia,
 • regulowania wagi (problemy nadwagi i otyłości),
 • regulowania problemów niedożywienia/wygłodzenia,
 • regulowania zaburzeń hormonalnych, 
 • prowadzenia pacjentów z chorobami cukrzycy, insulinooporności i innymi chorobami gospodarki węglowodanowej,
 • prowadzenia pacjentów z problemami związanymi z metabolizowaniem związków (także na podłożu genetycznym),
 • prowadzenia alergików,
 • prowadzenia pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi,
 • prowadzenia osób i par starających się o dziecko,
 • prowadzenia par gotujących takie same posiłki (dla chcących zadbać o zdrowie)
 • wspomagania dietetycznego osób chorych na nowotwory

Proces prowadzenia usługi dietetycznej w naszej poradni opiera się na holistycznym podejściu i składa się z następujących czynności:

 • szczegółowy wywiad żywieniowy i środowiskowy
 • ocena stanu odżywienia
 • zlecenie badań, a następnie analiza dokumentacji medycznej i/lub badań
 • określenie pełnego zapotrzebowania na makro- oraz mikroskładniki diety na postawie powyższej analizy 
 • zaleceń dla pacjenta i ewentualnej dodatkowej suplementacji lub/i fortyfikacji diety (czyli dodania produktów wzbogaconych o jeden lub kilka składników odżywczych)

Indywidualne poradnictwo dietetyczne przeprowadzane jest zgodnie z poniższym schematem:

 1. Kontakt mailowy celem podjęcia współpracy (skontaktuj się: ketoreva.dietetyk@gmail.com, a po otrzymaniu wskazówek - wyślij nam preferencje żywieniowe z ankiety poniżej oraz potwierdzenie przelewu lub informację o przelewie). Otrzymasz numer telefonu, na który zadzwoń i umów termin konsultacji.
 2. Konsultacja wstępna i zlecenie badań na podstawie wywiadu (prowadzone przez mgr inż. Sylwia Wdowiak).
 3. Wykonanie badań przez podopiecznego i odesłanie nam (na mail do kontaktu). 
 4. Omówienie wyników na drugiej konsultacji i omówienie toku zaleceń/diety (Na drugiej konsultacji mogą zostać omówione np. dalsze zasady redukcji na kolejne miesiące lub zmiany, których trzeba będzie dokonać (w suplementacji/wskazówki środowiskowe) itp.)
 5. 10 dni roboczych na przygotowanie diety (przez KetoReva.pl). Liczone od dnia wysłania pakietu: badania + preferencje żywieniowe (z ankiety poniżej) oraz po odbyciu drugiej konsultacji.
 6. Wysłanie zaleceń i diety podopiecznemu. PROSIMY O POTWIERDZENIE OTRZYMANIA PLIKU do 12 dni roboczych od drugiej konsultacji i wysłania preferencji (chociaż SMS'em ze względu na ostatnie problemy z mediami społecznościowymi i mailami).
 7. Dodatkowo zapewniony jest stały kontakt mailowy i/lub telefoniczny w razie pojedynczych pytań. 
*Jadłospis ustalany jest zgodnie z preferencjami podopiecznego (proste, jednogarnkowe dania lub nieco bardziej czasochłonne, a także mieszane). Dodatkowo podopieczny informuje o ulubionych produktach i dostępie do dobrej jakości mięs czy warzyw od rolnika, które zostaną zawarte w jadłospisie. W razie potrzeby w jadłospisie umieszczane są proste koktajle/omlety/puddingi z nasion/racuchy, a nawet ciasto, ALE zdecydowaną większość jadłospisu opieramy na daniach wytrawnych, gęstych odżywczo (lub wręcz cały jeśli podopieczny nie preferuje deserów). Jadłospis składa się z łatwo dostępnych produktów takich jak: ryby, jaja, mięsa, krewetki, warzywa i owoce, orzechy i nasiona, oleje, masło, smalec i oliwa, przyprawy, kiełki, grzyby, raczej małe ilości nabiału (chyba, że podopieczny może sobie pozwolić na więcej po konsultacji i ma takie życzenie). W przypadku jadłospisów na większej ilości węglowodanów (z różnych przyczyn zdrowotnych lub z racji dużej ilości treningów) dla grupy osób na lowcarb dodatkowo: ziemniaki, bataty, ryże, kasze, owoce (np. banany, jabłka, gruszki w małych ilościach) i niewielkie ilości zdrowej mąki (najczęściej gryczana, owsiana, jaglana, ryżowa) oraz produktów mącznych.

Obecnie konsultacje i wywiad diagnostyczny oraz analiza badań jest prowadzona przez mgr inż. Sylwię Wdowiak (biotechnolog oraz doświadczony dietetyk), a część związana z jadłospisem i dopasowaniem indywidualnym diety pod preferencje podopiecznego i gęstości odżywczej prowadzona jest przez mgr inż. Sabinę Sztuba (biotechnolog oraz ucząca się studentka dietetyki klinicznej). *
*Na pierwszą konsultację prosimy przygotować:
 • ankietę z preferencjami (do pobrania poniżej, prosimy wysłać przed konsultacją),
 • jeśli posiadasz: wszystkie (aktualne najlepiej do 2-3 mcy najlepiej chociaż te [klik]) badania lekarskie, 
 • informację o przyjmowanych lekach, 
 • potwierdzone/przypuszczane diagnozy lekarskie, 
 • inne wykonane badania (np. genetyczne). 

>>Konsultacja umawiana jest telefonicznie po wpłacie (a także potwierdzana bezpośrednio przez terminem wizyty) telefonicznie. Numer do dietetyka otrzymasz po wysłaniu ankiety i informacji o wpłacie.

>>>Jeśli nie posiadasz badań - nie martw się, zostaną zlecone po konsultacji. Tym sposobem unikniesz wykonywania całych, kosztownych pakietów badań. Nie zlecamy badań do zrobienia przed konsultacjami "w ciemno", a dopiero po wywiadzie. Prosimy o zamazanie peselu na wynikach badań (przed wysłaniem nam badań).

BEZ JAKICHKOLWIEK BADAŃ (CHOCIAŻ SPRZED KILKU MIESIĘCY) NIE PROWADZIMY WSPÓŁPRACY.

Od 1 stycznia 2021:

Cennik:
 • 450zł - całe prowadzenie dietetyczne* 
  • konsultacja wstępna Skype około 1,5h, 
  • zlecenie wyników, 
  • druga konsultacja z omówieniem wyników Skype, 
  • dieta zawierająca około 25-28 do maksymalnie 30 różnych dań opracowanych na podstawie ankiety żywieniowej (prosimy o dokładne zastanowienie się nad wyborem produktów/dań i umieszczenie w ankiecie - do pobrania poniżej, nie wykonujemy korekt, więc umieść wszystkie ulubione potrawy w ankiecie), 
  • zalecenia (suplementacja, styl życia, wskazówki itp), 
  • stały kontakt mailowy (odpisujemy bardzo szybko, w przypadku pojedynczych, nagłych i poważnych problemów istnieje kontakt telefoniczny z P. Sylwią),
  • może być opłacone w 2 ratach: 200zł za pierwszą konsultację oraz dopłata 250zł za resztę po konsultacji
 • 200 zł - konsultacja jednorazowa Skype (około 1,5h - może obejmować omówienie wyników lub problemy, nie obejmuje nic więcej spoza konsultacji)
 • dalsza współpraca jest wyceniana indywidualnie za ilość konsultacji/pracę nad jadłospisem (np. kolejne miesiące redukcji masy ciała wymagające korekty jadłospisu i zaleceń czy kolejne analizy badań kontrolnych i zalecenia udania się do lekarza po ostateczną diagnozę)
*W cenie prowadzenia zawarte są wyżej wymienione usługi. Nie określamy czasu prowadzenia, ponieważ czasem od pierwszej konsultacji do drugiej mija nawet miesiąc lub dwa (zanim podopieczny wykona badania).

Dane do kontaktu:
sylwia.wdowiak@interia.eu
ketoreva.dietetyk@gmail.com

Poza tygodniem roboczym prosimy o kontakt mailowy. Prosimy nie dzwonić na numer podany w trakcie współpracy w święta i dni wolne (jeśli sprawa jest bardzo pilna prosimy wysłać SMS).Prosimy nie pisać do nas na prywatne profile w mediach społecznościowych.


Konto do rozliczeń:  Sylwia Wdowiak
Numer konta: 22 1020 4795 0000 9402 0364 2741 
W tytule proszę wpisać: Prowadzenie dietetyczne 
   
Możesz skontaktować się z nami, aby podjąć współpracę korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na: 

ketoreva.dietetyk@gmail.comFormularz zgłoszeniowy

Nazwa

Email

Wiadomość
Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety żywieniowej i odesłanie do nas od razu po wpłacie za konsultację/całość i zdecydowaniu się na pełne prowadzenie dietetyczne. Prosimy o przemyślaną decyzję co do wyboru produktów, ponieważ na tej podstawie zostanie ułożony plan żywienia.Prosimy o odesłanie ankiety w formacie doc.

„Złote zasady” współpracy: 

1. Szanujemy swój czas, siebie i pracę nawzajem.

2. Przedpłata za pierwszą konsultację jest równoznaczna z rezerwacją terminu współpracy dietetycznej. W przypadku jednorazowych konsultacji również istnieje obowiązek wpłaty za konsultację przed jednorazową konsultacją.

3. Zdecydowanie się na pełne prowadzenie dietetyczne po pierwszej konsultacji (pierwsza wpłata 200zł przed pierwszą konsultacją) oznacza wpłatę reszty kwoty za prowadzenie przed dalszą współpracą (pełen jadłospis ze wskazówkami środowiskowo-żywieniowymi zostaje wysłany po uregulowaniu wpłaty za pełne prowadzenie dietetyczne).

4. Zmiana terminu wizyty/odwołanie wizyty wraz ze zwrotem kosztów przedpłaty jest możliwe tylko po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie (MINIMUM na 24 godziny przed konsultacją).

Adres email kontaktowy:

ketoreva.dietetyk@gmail.com

5. Niepojawienie się na wizycie bez wcześniejszych prób jej odwołania skutkuje utratą przedpłaty i brakiem jej zwrotu.

6. Termin wydania jadłospisu i zaleceń (od momentu dostarczenia dodatkowych badań, ankiety i po drugiej konsultacji) wynosi do 10 dni roboczych.

7. Nigdy nie pracujemy w niedzielę. Zazwyczaj nie pracujemy w sobotę, ale staramy się odpowiadać na maile.

8. Nie odbieramy telefonu podanego w mailu w trakcie konsultacji. Warto napisać SMS lub zadzwonić jeszcze raz nieco później.


Tabelki do pomiarów parametrów ciała i życia dla podopiecznych [pobierz za darmo po kliknięciu -KLIK].

Lub tutaj jeśli nie możesz pobrać z dysku GOOGLE [klik].


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bądź na bieżąco! Obserwuj przez mail

Print