TRYB JASNY/CIEMNY

"Dziennik stoika" - Ryan Holiday, Stephen Hanselman

Lubicie dzienniki, w których można prowadzić zapiski? Jeśli tak to ten dziennik jest propozycją dla Was! Zapraszam na recenzję.

"Dziennik stoika" to książka autorstwa Ryan'a Holiday'a (pasjonata filozofii) oraz Stephan'a Hanselman'a (księgarza, wydawcy i agenta literackiego). 

Liczba stron: 352
Rok wydania: 2022
Wydawca: Helion S. A. - wydawnictwo OnePress [klik]


Lubię dzienniki, które pozwalają odkrywać siebie, analizować pewne sprawy, wracać do zapisków i prowadzić nowe. Taki właśnie jest ten dziennik! 

W dzienniku znajdziemy podział nie tylko na tygodnie, ale też dni. Każdego dnia autor wymaga od nas zapisków (rano i wieczorem) i odpowiedzi na dane pytanie. 

Każdy tydzień zawiera opis mówiący nam o tym, czego dotyczy dany tydzień i do jakiego tematu nawiązują pytania w danym tygodniu.

Jak jeszcze można zrecenzować dziennik, który jest bardzo prywatnym przedmiotem? Sama nie wiem. Po prostu Wam go polecam! Każdy z Was na pewno znajdzie czas by zapisać w nim codziennie kilka zdań. Każdego tygodnia możemy usiąść i dokonać podsumowania, sprawdzić nasz pogląd na dane sprawy, ocenić obiektywnie nasze podejście do różnych rzeczy, spróbować coś zmienić na lepsze. 

Podsumowując: Polecam ten dziennik każdemu, kto lubi się uczyć przez rozwijanie samego siebie. Polecam ten dziennik każdemu, kto ma ochotę poświęcić 2 minuty rano i 2 minuty wieczorem na samorozwój.

Minusy: Brak.

Plusy: Nie mam zastrzeżeń i do treści i do okładki. Polubiłam ten dziennik i chętnie z niego korzystam. Warto go kupić nawet teraz (mimo tego, że mamy już marzec, to nic, do pytań można wrócić).

Moja ocena: 10/10  

Miłej lektury!

****************************************************************
Udostępniajcie jeśli macie ochotę! :)

Bardzo proszę o uszanowanie mojego autorstwa do zdjęć i przepisów :)

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Art. 78. 1.

W sklepie FoodForce czeka na Ciebie kod na 12% na hasło: reva12


Komentarze

Polecane posty

instagram @keto__reva