TRYB JASNY/CIEMNY

Kody rabatowe dla czytelników

W tym miejscu znajdziecie wszystkie kody rabatowe, które otrzymałam dla swoich czytelników od zaprzyjaźnionych firm.
Zakupy w keto sklepie oferującym artykuły spożywcze z których korzystam do swoich przepisów, orzechy, mąkę, oleje itp., a także mój ebook, jadłospisy mojego autorstwa oraz "keto" suplementy diety.

Stała współpraca - współpraca barterowa oraz współpraca przy wydaniu moich dzieł: ebooka/jadłospisów, które znajdują się na stronie FoodForce. W FoodFoorce także moja książka w pakiecie z ebookiem kulinarnym i jadłospisami (trzy rzeczy mojego autorstwa) można kupić tutaj [KLIK].


12% taniej na hasło: reva12

Okulary blokujące światło niebieskie oraz NOWOŚĆ żarówki (bez nadmiernej emisji światła niebieskiego).

Stała współpraca - współpraca barterowa (produkt do testów i recenzja dla czytelników).


5% taniej na hasło: ketoreva 


Współpracuję na stałe także z biurem prasowym Helion. Współpraca obejmuje: otrzymanie książki do recenzji, przygotowanie obiektywnej, rzetelnej recenzji i opublikowanie jej na blogu. Większość książek opublikowanych obecnie na blogu znajdują się na stronach księgarni Helion.


Inne polecane sklepy (brak stałej współpracy ze mną i kodów rabatowych, ale mimo wszystko polecam - miałam okazję testować produkty):

  • Sklep/bio gospodarstwo ze świetnej jakości mięsem oraz lokalnymi produktami (pasztety, kiełbaski, szynki). Można kupować z dostawą online, mięso przychodzi w doskonale zapakowanej paczce! Sklep Lipowe Wzgórza (lipowewzgorza.pl)  • SUPERSONIC Food - kawa, kakao, mct oraz inne produkty z dodatkami adaptogenów i innych, ciekawych związków bioaktywnych, innowatorskie podejście do biohackingu
Poza rabatami wciąż przypominam o najnowszej książce mojego autorstwa! Już można ją zdobyć w wielu księgarniach:)Komentarze

Napisałam naukową książkę o diecie ketogennej! Już w sprzedaży - kliknij w obrazek!

Napisałam naukową książkę o diecie ketogennej! Już w sprzedaży - kliknij w obrazek!
Jedyna w Polsce książka wydana w wydawnictwie naukowym o keto, zdrowiu i stylu życia dla dorosłych!

Polecane posty

instagram @keto__reva