TRYB JASNY/CIEMNY

O mnie

mgr inż. Sabina SztubaMagister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza oraz dietetyk kliniczny, również po studiach - uzupełniających wcześniejsze tytuły. Łącznie 6 lat studiów oraz 2 lata pracy na uczelni czyli 8 lat spędzone w pracy z naukowcami.

Propagatorka żywienia i życia zgodnego z chronobiologią, epigenetyką i naturalnymi rytmami ludzkimi rządzącymi naszym organizmem, zwolenniczka metod optymalizujących zdrowie zwanych potocznie "biohackingiem", metod popartych najnowszą wiedzą naukową z wielu dziedzin nauki. 

W swej codziennej pracy łączy zagadnienia z dziedziny: medycyny, dietetyki klinicznej, biotechnologii, psychologii, psychosomatyki, epigenetyki, fitoterapii, chronobiologii i wielu innych. Korzysta także z doświadczenia zdobytego w trakcie pracy w laboratoriach naukowych na kilku prestiżowych uczelniach w kraju oraz w szpitalu klinicznym. Autorka książek (właśnie ukazała się druga, tym razem naukowa pozycja!), wielu tekstów naukowych oraz bloga www.ketoreva.pl


Moją książkę o diecie ketogennej można kupić tutaj:


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować celem współpracy poza dietetycznej proszę napisz na: 
ketoreva.dietetyk@gmail.com 

Nie prowadzę działalności dietetycznej, ale jestem dietetykiem - możesz bezpłatnie napisać, postaram się doradzić, zasugerować badania lub odesłać do wpisów z bloga! 


Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

instagram @keto__reva