TRYB JASNY/CIEMNY

O mnie

mgr inż. Sabina Sztuba (KetoReva.pl)

Magister inżynier kierunku biotechnologia molekularna i biokataliza oraz dietetyk kliniczny, również po studiach - uzupełniających wcześniejsze tytuły. Łącznie 6 lat studiów oraz 2 lata pracy na uczelni czyli 8 lat spędzone w pracy z naukowcami! Propagatorka żywienia i życia zgodnego z chronobiologią, epigenetyką i naturalnymi rytmami ludzkimi rządzącymi naszym organizmem, zwolenniczka metod optymalizujących zdrowie zwanych potocznie "biohackingiem", metod popartych najnowszą wiedzą naukową z wielu dziedzin nauki. W swej codziennej pracy łączy zagadnienia z dziedziny: medycyny, dietetyki klinicznej, biotechnologii, psychologii, psychosomatyki, epigenetyki, fitoterapii, chronobiologii i wielu innych. Korzysta także z doświadczenia zdobytego w trakcie pracy w laboratoriach naukowych na kilku prestiżowych uczelniach w kraju oraz w szpitalu klinicznym. Autorka książek (niebawem ukaże się druga, tym razem naukowa pozycja!), wielu tekstów naukowych oraz bloga www.ketoreva.plPełen opis:

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia na Politechnice Wrocławskiej, gdzie zdobyłam dyplom inżyniera broniąc temat związany z epigenetyką pt. "Badania kliniczne inhibitorów histonowych deacetylaz". W pracy pisałam również o diecie ketogennej. 

Jestem również absolwentką studiów II stopnia na kierunku Biotechnologia molekularna i biokataliza, gdzie zdobyłam dyplom magistra inżyniera broniąc pracę pt. "Metabolom komórek nowotworowych w warunkach głodu glukozowego" (i znów zagadnienia diety ketogennej). Później spędziłam 2 lata na uczelni w pracy w laboratorium, a następnie zdobyłam dyplom ukończenia studiów uzupełniających z dietetyki klinicznej pisząc pracę na temat zaburzeń odżywiania.

Odbyłam staż w laboratorium szpitalnym oraz w laboratorium hodowli komórkowej, gdzie prowadziłam badania komórek nowotworowych. Odbyłam również liczne szkolenia i konferencje naukowe (także międzynarodowe).

Jestem autorką książki o diecie ketogennej, ebooka kulinarnego, jadłospisów, tekstów do czasopism oraz darmowych ebooków i jadłospisów, które są do pobrania na blogu (zakładka "Pobierz za darmo").

Na diecie ketogennej jestem od roku 2016, blog założyłam w maju roku 2017. Obecnie pracuję jako dietetyk w małym zespole (kontakt przez stronę www.ketovoila.pl), a naszym głównym celem jest poprawa zdrowia wielu osób z wykorzystaniem diet niskowęglowodanowych, biohackingu i wszelkich metod nie tylko akademickich, ale i fitoterapii oraz medycyny naturalnej.

Pochodzę z okolic Wrocławia. W wolnych chwilach fotografuję, szkicuję, piszę, maluję, robię rękodzieło, gotuję, trenuję sporty siłowe oraz siatkówkę, biegam, jeżdżę na rowerze, gram w tenisa, oglądam filmy fantastyczne i czytam książki, bezustannie uczę się. Uwielbiam zielarstwo i naturalne podejście do zdrowia.

Na moim blogu znajduje się: mnóstwo nauki, ponad 500 przepisów, rad, wskazówek dotyczących poprawy zdrowia, odchudzania czy sportu i diety. Na blogu pojawiają się również recenzje książek, które czytam oraz te, które recenzuję z prośby/we współpracy z autorami. Każdy dział stale się rozrasta choć już teraz obecnie ilość opublikowanych przeze mnie materiałów wynosi ponad 600 wpisów!


Aktualnie czekamy na premierę mojej najnowszej książki o diecie ketogennej, zdrowiu i szeroko pojętym biohackingu! 
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować celem współpracy poza dietetycznej proszę napisz na: 
ketoreva.dietetyk@gmail.com lub kontakt@ketoreva.pl

Jeśli chcesz podjąć indywidualną współpracę dietetyczną proszę napisz na: www.ketovoila.pl lub poprzez mail: info@ketovoila.pl

Komentarze

Prześlij komentarz

Polecane posty

instagram @keto__reva