TRYB JASNY/CIEMNY

O mnie

Nazywam się Sabina Sztuba choć znacie mnie pod pseudonimem Ketoreva.pl

mgr inż. Sabina Sztuba

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia na Politechnice Wrocławskiej, gdzie zdobyłam dyplom inżyniera broniąc temat związany z epigenetyką pt. "Badania kliniczne inhibitorów histonowych deacetylaz". Jestem również absolwentką studiów II stopnia na kierunku Biotechnologia molekularna i biokataliza, gdzie zdobyłam dyplom magistra inżyniera broniąc pracę pt. "Metabolom komórek nowotworowych w warunkach głodu glukozowego". Zdobyłam również dyplom ukończenia studiów z dietetyki klinicznej pisząc pracę na temat zaburzeń odżywiania.

Odbyłam staż w laboratorium szpitalnym oraz w laboratorium hodowli komórkowej, gdzie prowadziłam badania komórek nowotworowych. Odbyłam również liczne szkolenia i konferencje naukowe (także międzynarodowe).

Jestem autorką książki o diecie ketogennej, ebooka kulinarnego, jadłospisów, tekstów do czasopism oraz darmowych ebooków i jadłospisów, które są do pobrania na blogu (zakładka "Pobierz za darmo").

Na diecie ketogennej jestem od roku 2016, blog założyłam w maju roku 2017. Obecnie pracuję jako dietetyk w małym zespole (kontakt przez stronę www.ketovoila.pl), a naszym głównym celem jest poprawa zdrowia wielu osób z wykorzystaniem diet niskowęglowodanowych, biohackingu i wszelkich metod nie tylko akademickich, ale i fitoterapii oraz medycyny naturalnej.

Pochodzę z okolic Wrocławia. W wolnych chwilach fotografuję, szkicuję, piszę, maluję, robię rękodzieło, gotuję, trenuję sporty siłowe oraz siatkówkę, biegam, jeżdżę na rowerze, gram w tenisa, oglądam filmy fantastyczne i czytam książki, bezustannie uczę się. Uwielbiam zielarstwo i naturalne podejście do zdrowia.

Na moim blogu znajduje się: mnóstwo nauki, ponad 500 przepisów, rad, wskazówek dotyczących poprawy zdrowia, odchudzania czy sportu i diety. Na blogu pojawiają się również recenzje książek, które czytam oraz te, które recenzuję z prośby/we współpracy z autorami. Każdy dział stale się rozrasta choć już teraz obecnie ilość opublikowanych przeze mnie materiałów wynosi prawie 600 wpisów!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować celem współpracy poza dietetycznej proszę napisz na: 
ketoreva.dietetyk@gmail.com lub kontakt@ketoreva.pl


Jeśli chcesz podjąć indywidualną współpracę dietetyczną proszę napisz na: www.ketovoila.pl lub poprzez mail: info@ketovoila.pl

Komentarze

Polecane posty

instagram @keto__reva