TRYB JASNY/CIEMNY

Nasz zespół poradni dietetycznej


mgr inż. Sabina Sztuba

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia na Politechnice Wrocławskiej, gdzie obroniłam pracę związaną z zagadnieniem epigenetyki pt.„ Badania kliniczne inhibitorów histonowych deacetylaz.” oraz absolwentą studiów II stopnia na kierunku Biotechnologia molekularna i biokataliza na Politechnice Wrocławskiej, gdzie realizowałam badania związane z metabolizmem i hodowlą komórek nowotworowych i obroniłam pracę pt. „Metabolom komórek nowotworowych w warunkach głodu glukozowego”. 

W swojej pracy zawodowej odbyłam staż w laboratorium Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie jestem studentką dietetyki klinicznej Wyższej Szkoły w Przemyślu. Jestem autorką książki o diecie ketogennej oraz ebooków związanych ze zdrowiem i żywieniem, a także bloga „KetoReva.pl”, gdzie poruszam aspekty zdrowia, nauki i kulinariów. W pracy z podopiecznymi stawiam na proste i bardzo skuteczne sposoby poprawy zdrowia. 

Moje motto brzmi: "Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi."~Platon


mgr inż. Sylwia Wdowiak
Absolwentka kierunku Biotechnologia na (aktualnie) Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym. Po studiach zdobyła doświadczenie w laboratorium mikrobiologicznym. Dyplomowany dietetyk i uczestniczka wielu szkoleń oraz konferencji i akredytowanych przez izbę coachingu - kursów coachingu i diet coachingu. W swej wieloletniej pracy z podopiecznymi w zawodzie dietetyka zdobyła ogromne doświadczenie oraz pasję do diagnostyki laboratoryjnej, którą szeroko stosowała w laboratorium badawczym, a także kontakt z fizjoterapeutami, lekarzami i psychologami, z którymi współpracuje do dnia dzisiejszego. 

Swoje podejście opiera na obszernym wywiadzie żywieniowo-diagnostycznym oraz aspektach psychosomatycznych. Stawia na bezpośredni kontakt z podopiecznym. Jest cierpliwa i potrafi rozszyfrować każdego, kto wykazuje choć odrobinę chęci do działania. Uwielbia zagadnienia medycyny alternatywnej, ziołolecznictwo, ale zawsze popiera swe działania badaniami i wiedzą zdobytą w rzetelnych źródłach naukowych. Nie są jej obce prowadzenia osób choćby z chorobami autoimmunologicznymi, grzybiczymi, chorobami tarczycy, osób z rozregulowaną gospodarką hormonalną czy par bezpłodnych, osób z chorobami układu pokarmowego, a nawet osób w żywieniu choroby nowotworowej. Planuje kolejne dokształcenie z zakresu psychologii ludzkiej i stały, dalszy rozwój.

Profil w trakcie uzupełnienia....


Cennik i ofertę usług znajdziesz tutaj [klik].


Możesz skontaktować się z nami, aby podjąć współpracę korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na: 

ketoreva.dietetyk@gmail.com


Nazwa

Email

Wiadomość„Złote zasady” współpracy: 

1. Szanujemy swój czas, siebie i pracę nawzajem.

2. Przedpłata za pierwszą konsultację jest równoznaczna z rezerwacją terminu współpracy dietetycznej. W przypadku jednorazowych konsultacji również istnieje obowiązek wpłaty za konsultację przed jednorazową konsultacją.

3. Zdecydowanie się na pełne prowadzenie dietetyczne po pierwszej konsultacji (pierwsza wpłata 200zł przed pierwszą konsultacją) oznacza wpłatę reszty kwoty za prowadzenie przed dalszą współpracą (pełen jadłospis ze wskazówkami środowiskowo-żywieniowymi zostaje wysłany po uregulowaniu wpłaty za pełne prowadzenie dietetyczne).

4. Zmiana terminu wizyty/odwołanie wizyty wraz ze zwrotem kosztów przedpłaty jest możliwe tylko po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie (MINIMUM na 24 godziny przed konsultacją).

Adres email kontaktowy:

ketoreva.dietetyk@gmail.com

5. Niepojawienie się na wizycie bez wcześniejszych prób jej odwołania skutkuje utratą przedpłaty i brakiem jej zwrotu.

6. Termin wydania jadłospisu i zaleceń (od momentu dostarczenia dodatkowych badań, ankiety i po drugiej konsultacji) wynosi do 10 dni roboczych.

7. Nigdy nie pracujemy w niedzielę. Zazwyczaj nie pracujemy w sobotę, ale staramy się odpowiadać na maile.

8. Nie odbieramy telefonu podanego w mailu w trakcie konsultacji. Warto napisać SMS lub zadzwonić jeszcze raz nieco później.

Komentarze

Polecane posty

instagram @keto__reva