Polecany post

KetoAdaptacja - tygodniowy jadłospis 2000kcal

Możesz zrobić pyszne zakupy z rabatem 12% na hasło: reva12

niedziela, 27 września 2020

Nasz zespół poradni dietetycznej


mgr inż. Sabina Sztuba

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku Biotechnologia na Politechnice Wrocławskiej, gdzie obroniłam pracę związaną z zagadnieniem epigenetyki pt.„ Badania kliniczne inhibitorów histonowych deacetylaz.” oraz absolwentą studiów II stopnia na kierunku Biotechnologia molekularna i biokataliza na Politechnice Wrocławskiej, gdzie realizowałam badania związane z metabolizmem i hodowlą komórek nowotworowych i obroniłam pracę pt. „Metabolom komórek nowotworowych w warunkach głodu glukozowego”. 

W swojej pracy zawodowej odbyłam staż w laboratorium Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie jestem studentką dietetyki klinicznej Wyższej Szkoły w Przemyślu. Jestem autorką książki o diecie ketogennej oraz ebooków związanych ze zdrowiem i żywieniem, a także bloga „KetoReva.pl”, gdzie poruszam aspekty zdrowia, nauki i kulinariów. W pracy z podopiecznymi stawiam na proste i bardzo skuteczne sposoby poprawy zdrowia. 

Moje motto brzmi: "Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi."~Platon


mgr Sylwia Wdowiak

Zespół w trakcie uzupełnienia....Cennik i ofertę usług znajdziesz tutaj [klik].


Możesz skontaktować się z nami, aby podjąć współpracę korzystając z poniższego formularza lub bezpośrednio na: 

ketoreva.dietetyk@gmail.com


Nazwa

Email

Wiadomość„Złote zasady” współpracy: 

1. Szanujemy swój czas i pracę nawzajem.

2. Przedpłata za pierwszą konsultację jest równoznaczna z rezerwacją terminu współpracy dietetycznej. W przypadku jednorazowych konsultacji również istnieje obowiązek wpłaty za konsultację przed jednorazową konsultacją.

3. Zdecydowanie się na pełne prowadzenie dietetyczne po pierwszej konsultacji (pierwsza wpłata 150zł przed pierwszą konsultacją) oznacza wpłatę reszty kwoty (250zł) za prowadzenie przed dalszą współpracą (pełen jadłospis ze wskazówkami środowiskowo-żywieniowymi zostaje wysłany po uregulowaniu wpłaty za pełne prowadzenie dietetyczne).

4.Zmiana terminu wizyty/odwołanie wizyty wraz ze zwrotem kosztów przedpłaty jest możliwe tylko po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie (MINIMUM na 24 godziny przed konsultacją).

Adres email kontaktowy:

ketoreva.dietetyk@gmail.com lub sylwiawdowiak@gmail.com

5.Niepojawienie się na wizycie bez wcześniejszych prób jej odwołania skutkuje utratą przedpłaty i brakiem jej zwrotu.

6. Termin wydania jadłospisu i zaleceń (od momentu dostarczenia dodatkowych badań wykonanych po pierwszej konsultacji) wynosi do 10 dni roboczych.

7. Nigdy nie pracujemy w niedzielę. Zazwyczaj nie pracujemy w sobotę, ale staramy się odpowiadać na maile.

8. Nie odbieramy telefonu podanego w mailu w trakcie konsultacji. Warto napisać SMS lub zadzwonić jeszcze raz nieco później.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Print