Polecany post

Weganie na ketozie - czy to ma rację bytu?

Co powiecie na taki wpis? Często odmawiamy prowadzenia weganów, którzy chcą stosować ketozę... Sprawdźcie dlaczego! 

Bądź na bieżąco! Obserwuj nowości przez mail

Możesz zrobić pyszne zakupy z rabatem 12% na hasło: reva12

niedziela, 19 stycznia 2020

Jadłospis na 14 dni (do pobrania za darmo)

Nie robimy "stop" w Nowym Roku! Kolejne nowości lecą na bloga i grupę KeON :) TOTALNIE ZA DARMOSZKĘ: przepiękny jadłospis w postaci mini książeczki do pobrania i wydrukowania. Zawiera przepisy z bloga z korektą  i rekomendacją dietetyka :) Ponownie dziękuję za współautorstwo Ani Gudan, a także Dawidowi Dobropolskiemu, grupie KetOn oraz pięknej oprawie grafika: Michał Szałkiewicz.

Grafika: Michał Szałkiewicz.
Jadłospis powstał po konsultacji z dietetykiem: Anna Gudan (strona [klik]). Jadłospis nie jest spersonalizowany. To jedynie przykładowa inspiracja, wymaga indywidualnego podejścia i korekty po wcześniejszych badaniach. W razie potrzeby otrzymania podobnej, ale spersonalizowanej diety zachęcam do kontaktu z Anią :)

Smacznego!

****************************************************************
Udostępniajcie jeśli macie ochotę! :)

Bardzo proszę o uszanowanie mojego autorstwa do zdjęć i przepisów :)
USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Art. 78. 1.

2 komentarze:

 1. Cześć Sabino:) Z tego, co kojarzę unikasz laktozy ze względu na nietolerancję (jeśli coś pokręciłam, to przepraszam). Z racji tego, że od 2 miesięcy nie jem w ogóle produktów nabiałowych (zostawiłam tylko masło i ghee), mam do Ciebie pytanie. Wcześniej stosowałam od czasu do czasu odżywki białkowe (izolaty), jednak potęgowały one dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Wzdęcia i te sprawy. Czy białko wołowe będzie OK? Można je potraktować jako alternatywę dla osób nietolerujących klasycznych, odżywek serwatkowych? Masz jakieś doświadczenie/wiedzę w tym temacie? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzień dobry! Dokładnie tak, wołowe też są ok :) Jednakże polecam używanie odżywek tylko okazjonalnie, lepiej bazować na naturalnym/nieprzetworzonym pożywieniu :)

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń

Bądź na bieżąco! Obserwuj przez mail

Print