TRYB JASNY/CIEMNY

KetoKalendarz na 2021 rok od KetoRevy w ramach podziękowań w PDF do druku

Ho ho ho! Czas na pierwsze prezenty na 2021 rok! Jesteś/chcesz zostać moim patronem na Patronite.pl i przyjąć mój podarunek? Przeczytaj proszę, chcę Ci podziękować :)

Dziś przychodzę do Was z podziękowaniami dla tych kilku osób, które odnalazły mój Patronite i zechciały wesprzeć mnie w mojej aktywności w obszarach nauki, zdrowia, diety. Nie zapomniałam o Was, u mnie liczy się jednostka - nie tłum :) Jesteście wspaniali! Dziękuję!

Specjalnie dla Was rozwinęłam swój pomysł na KetoKalendarz, który w wersji drukowanej i nieco innej miał trafić do zaprzyjaźnionego ketosklepu (może uda się za rok!). Dziś oddaję go Wam w ramach podziękowań - w wersji niekomercyjnej, zrobionej przeze mnie z sercem i pasją :)

Próbkę kalendarza umieszczam powyżej - cały kalendarz odsyłam Wam, moi drodzy patroni na mail podany w Patronite. Nie ważne jaką kwotą mnie wsparliście - czy było to symboliczne 3zł, a może 5zł, czy szalone 50zł. I tak go otrzymacie. To mój prezent dla Was, spędziłam nad nim wiele godzin pracy, aby móc go Wam podarować - jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ :)

PS: Kalendarz będzie przeze mnie wysyłany każdemu patronowi wspierającemu mnie w moich pomysłach z portalem Patronite.pl przez cały grudzień 2020 oraz cały rok 2021.


Jeśli zechcesz - Ty także możesz mnie wesprzeć przez Patronite tutaj  [kliknij TU] i w ramach podziękowań otrzymać kalendarz keto na 2021 rok w wersji PDF!


Dziękuję!

****************************************************************
Udostępniajcie jeśli macie ochotę! :)

Bardzo proszę o uszanowanie mojego autorstwa do zdjęć i przepisów :)

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Art. 78. 1.

W sklepie FoodForce czeka na Ciebie kod na 12% na hasło: reva12

Komentarze

Polecane posty

instagram @keto__reva